Home O nas

Praca w Akademii Surfingu

Oferta pracy: Instruktor Surfingu

W związku z dynamicznym rozwojem rozszerzamy nasz zespół i chcemy stworzyć solidny fundament do dalszego rozwoju. Polujemy na profesjonalistów, ale jesteśmy otwarci na wyszkolenie własnej ekipy!

Instruktor Surfingu: Miejsce pracy: Chałupy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia&Rozwój
  • Pomoc w budowaniu Twojego wizerunku
  • Promowanie Twojego profilu na naszych mediach społecznościowych: Facebook. Instagram, YouTube
  • Pracę w energicznym zespole najlepszych trenerów surf i kite w Polsce!
  • Zakwaterowanie w wygodnych przyczepach kempingowych z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)

OCZEKUJEMY:

  • Dyspozycyjności podczas sezonu, czyli minimum od 24 czerwca do 31 sierpnia 25h na dobę!
  • Certyfikatów lub Dyplomów pozwalających na prowadzenie treningów instruktorskich
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z podopiecznymi
  • Ogromnej PASJI do życia i sportu!
  • Komunikatywności i świetnych zdolności interpersonalnych

OBOWIĄZKI:

  • Przeprowadzanie treningów surfingowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i utożsamianie sią z nią!
  • Aktywne uczestnictwo w życiu Campu – spotykanie się na zajęciach integracyjnych, wycieczki, obecność na Campie
  • Udział w obowiązkowych spotkania wszystkich Trenerów Akademii Surfingu 2x w tygodniu

Jeśli czujesz, że masz wystarczająco dużo pasji i chcesz uzyskać więcej informacji prześlij swoje CV na adres fundacja5live@gmail.com

Oferta pracy: Wychowawca kolonijny

Praca w sezonie letnim ( 24.06-31.08.2017) podczas wakacji na Campusie Akademii Surfingu. Opieka wychowawcza, nadzór nad bezpieczeństwem uczestników, realizacja programu pobytu, wykonywanie czynności określonych przez kierownika placówki wypoczynku.

Wychowawca kolonijny: Miejsce pracy: Chałupy

OFERUJEMY:

  • Zakwaterowanie w przyczepach kempingowych i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
  • Zwrot kosztów dojazdu
  • Pobyt w polskiej mecce sportów wodnych oraz możliwość odwiedzenia Półwyspu Helskiego
  • Pracę w energicznym zespole z nielimitowanym dostępem do sprzętu sportowego poza godzinami szkoleń

OCZEKUJEMY:

  • Pełnoletności i zaświadczenia o ukończonym kursie wychowawcy lub inne zgodne z wymogami MEN (nie obowiązuje czynnych nauczycieli oraz osób z wykształceniem pedagogicznym)
  • Orzeczenia lekarskiego od lekarza medycyny pracy
  • Zaświadczenia z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności
  • Bardzo dobrego stanu zdrowia

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o niezwłoczne przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do Kierowniczki Campusu na adres anna.laskowska@5live.pl