O CAMPIE

Camp dedykowany kobietom i dziewczynom powyżej 18 roku życia, gdzie nie obowiązuje górna granica wiekowa. Program: głęboki relaks, kontakt z naturą i atmosfera siostrzeństwa. 

 Program oparty na treningu równowagi jogi oraz motoryki, surfingu na wszystkich stopniach zaawansowania.

FEMI SURF&YOGA CAMP jest owocem współpracy Akademii Surfingu i Femi Stories, dzięki której na każdą uczestniczkę czekają wspaniałe welcome packi. 

Tegoroczny camp został wzbogacony o lekcje jogi, dzięki której nie tylko przeżyjecie wodną przygodę, łapiąc bałtyckie fale, ale zrelaksujecie się i naładujecie baterie w pierwszych promieniach letniego słońca!

Czy i Ty zawsze chciałaś spróbować surfingu, ale tak jak inni nigdy nie zdobyłaś się na taki wyjazd? A może masz już łapanie pierwszych fal za sobą i nie możesz doczekać się kolejnych wyjazdów? Morze Bałtyckie jest najlepsze do łapania pierwszych fal jak i trenowania równowagi przed większymi wyzwaniami. Wyjedź na niezapomniany Femi Surf&Yoga Camp!

LOKALIZACJA I TERMINY

Camp odbędzie się w dwóch terminach 10-14.06.2020 i 2-6.09.2020 w Jastarni we wspaniałych domkach kontenerowych Akademii Surfingu. Nad polskim morzem w bazie Akademii Surfingu, która znajdują się na Campingu Sonata - pierwszej i najlepszej polskiej szkole surfingowej.

ZAKWATEROWANIE 

Ekologiczny Campus Akademii z epickim widokiem na Port morski i statki Jastarni. Drewniane szerokie tarasy i świetliste, ażurowe zadaszenie na zamkniętym terenie. Uczestnicy zakwaterowani są w komfortowych ekologicznych domkach - 4 osobowych. W każdym z nich są drewniane łóżka i wygodne materace z przestrzenią bagażową. Campus Akademii znajduje się na zamkniętym terenie Campingu Sonata. 

PROGRAM RAMOWY

Na wszystkie uczestniczki czekają wspaniałe pakiety powitalne! 

W programie Femi Surf&Yoga Camp'u: 
1. Szkolenie surfingowe 4 godziny dziennie 2 dni (bez dnia przyjazdu); 
2. Nauka i oswajanie z falą Boogie Boarding; 
3. Wyprawa SUP po zatoce Puckiej; 
4. Sesje jogi codziennie 2 h; 
5. Ognisko, longboardy i inne atrakcje według Waszego upodobania; 
6. Nielimitowany dostęp do sprzętu sportowego - desek i pianek; 
7. Beach Party na Wejście 49 Jastarnia.

10-14.06.2020

TERMIN 1

870 PLN

ADRES ul. Przasnyska 6/1
01-756 Warszawa
FUNDACJA 5LIVE
NIP 5252681893