FERIE ZIMOWE I ZIMOWE ZAJĘCIA NA STADIONIE NARODOWYM

Zima. Ferie. Ale czy koniecznie na nartach? Czy koniecznie wyjazdowo? Co z rodzicami i z dziećmi w mieście? Bez obaw – jest mnóstwo opcji, na które można zdecydować się będąc w Warszawie i spędzić ten czas aktywnie, kreatywnie i rozwojowo!

Obawiasz się, że Twoje dziecko sobie nie poradzi lub nie miało wcześniej styczności z deskorolką? Bez obaw, grupy podzielone będą według umiejętności uczestników oraz wieku. Nie macie sprzętu? Każdy dostanie na miejscu deskorolkę, kask i ochraniacze (oczywiście, można wziąć własny sprzęt). Zajęcia prowadzone będą przez min. 2 instruktorów Akademii Surfingu i Deskorolki.

LOKALIZACJA I WYŻYWIENIE

W programie ferii przewidziany jest jeden ciepły posiłek (lunch, 13.00) serwowany na terenie Zimowego Narodowego, zapewniona też będzie woda i ciepła herbata do picia. Dzieci mogą przynosić i spożywać własne posiłki, przekąski i napoje. oraz wyposażyć się w wygodne, sportowe buty. Prowadzone będą zajęcia sportowe 4 godz. dziennie pod okiem certyfikowanych trenerów akrobatyki, motoryki, deskorolki, surf skate oraz jazda na łyżwach na Zimowy Narodowy.

W PROGRAMIE

Codziennie od 9.00 do godz. 17.00 zapewniona jest opieka, 2 posiłki, ubezpieczenie NNW oraz każdego dnia warsztaty i inne atrakcje: warsztaty ekologiczne i bezpieczeństwa, mega gry planszowe, zabawy sensoryczne, warsztaty DIY (Do It Yourself). Nie zabraknie świeżego powietrza – (bez względu na pogodę) planujemy wyjścia do Park Skaryszewski, który jest przy Stadion Narodowy w Warszawie – idealnym na bitwy śnieżne, zabawy terenowe czy podchody. W programie zaplanowana jest również swobodna zabawa dzieci pod czujnym okiem wychowawcy. Na koniec każdy z uczestników turnusów otrzyma dyplom oraz koszulkę Akademii Surfingu.

Wiek dzieci: 7– 14 lat

10-14.02.2020

TERMIN 1

650 PLN

17-21.02.2020

TERMIN 2

650 PLN

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE


60 PLN 
60 min

ZAJĘCIA GRUPOWE


40 PLN
60 min

ADRES ul. Przasnyska 6/1
01-756 Warszawa
FUNDACJA 5LIVE
NIP 5252681893