WODA JEST NIEZWYKŁA

 

 

Jest coś niezwykłego w wodzie i w tej relacji dzieci z wodą. Na pewno ma to związek z tym, że pierwsze 9 miesięcy swojego życia jesteśmy zasadniczo zwierzętami wodnymi. Zdarza się oczywiście u niektórych osób lęk i bojaźń przed wodą – w końcu nie ma reguły. Jest jednak tendencja wskazująca na to, że woda cieszy się wśród dzieci wyjątkową popularnością. Badania pokazują jasno że ludzie generalnie wybierają latem sporty wodne, a zajęcia w-fu prowadzone na sali nie mają nigdy takiej frekwencji jak te prowadzone na basenie – niezależnie od pory roku.

To fenomen wody.

Gdy widzimy ją blisko od razu chcemy do niej wskoczyć!

Jeśli Ty lub twoje dziecko tak macie, to koniecznie musicie poznać Akademię Surfingu w Chałupach – szkołę sportów wodnych, siły i równowagi, która zdobywa coraz większą sympatię wśród turystów odwiedzających polskie morze.

O sukcesie tej niewielkiej, z roku na rok rozrastającej się bazy obozowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, może stanowić świetny sprzęt spotrowy, a może najlepiej dobrana kadra. Prawda jednak może być bardziej trywialna – to szkoła morska, a wiadomo, że im większy akwen wodny, tym większa ekscytacja i może w tym tkwi siła Akademii Surfingu?

I choć zarówno kitesurfing czy SUP można uprawiać na jeziorach to jednak uczenie się i uprawianie sportu na otwartym morzu nie może się równać z niczym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *