ZAPRASZAMY DO AKADEMII SURFINGU


 

Baza Akademii Surfingu znajduje się na kempingu między Zatoką Pucką, a plażą Morza Bałtyckiego. W tym sezonie (2017) znajdziecie tutaj 18 miejsc noclegowych oraz ekipę ze sprzętem zdolną do wyszkolenia 300 osób  i  przyjęcia 600 dzieciaków na półkolonie 2017.
 

Akademia jest znowu w fazie rozbudowy zatem możecie mieć pewność, że nie tylko baza jest nowa, a więc łóżka, materace czy okna i podłogi, ale również nowy jest wciąż dokupowany sprzęt sportowy renomowanej firmy Triboard.

Akademia ściśle współpracuje z firmą Decathlon, której to marka Triboard jest szlagierowym produktem.

W kolekcji Triboard znajdziemy dosłownie wszystko: pianki, kapoki, deski, wiosła, trampoliny, maty i drobne akcesoria, które sprawią, że poczujecie się spokojni o swoje dziecko. Sami wiecie jak ważne jest bezpieczeństwo i fakt tego, że sprzęt nie jest stary i zużyty. Tutaj nie ma takiej obawy. Wszystko jest nowiutkie!

 

Kadra instruktorów i wychowawców z kierownikiem wyszkolenia i twórcą metodyki Maciejem Krystosiakiem, stworzyła przejrzysty i jasny program szkoleniowo-wypoczynkowy dla aktywnych dzieciaków. Takich, które niekoniecznie chcą na plaży wyłącznie budować zamki z piasku, ale podejmą chętnie wyzwanie i dołączą do tych śmiałków, którzy nawet w wakacje mają otwarte umysły żądne wiedzy i serca żądne przygód!
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *