22-07-2017

7 dni

per person /
PLN

1770

Home Courses

Turnus dla dzieci 14-16 lat

Turnus dla dzieci 14-16 lat

Teacher

Maciej Krystosiak

Category

Pływanie rozwój mentalny Stand up padlle Surfing Yoga&Slack line

Course Attendees

Still no participant

WYPOSAŻENIE OBOWIĄZKOWE

WYPOSAŻENIE

Course Reviews

Still no reviews

Każdorazowo organizujemy Obóz dla grupy 14-16 lat, którego program pozwala młodzieży zwiększyć pewność siebie i budować nowe umiejętności, dzięki czemu dzieci mogą czuć się pewniej w kontaktach z rówieśnikami. Poprzez zabawę w wodzie i naukę surfingu, uczymy uważności i koncentracji, aby dzieci miały świadomość tego, że to co dzieje się teraz jest najważniejsze. Młodzież nauczy się dzięki temu nie tylko skupienia się na danej chwili, ale również spokoju. Pozwolenie sobie na wykonywanie jednej czynności w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne, ale właśnie na tym nam zależy najbardziej. Spokój i szczęście dzieciaków, które nabierają respektu do wody i zasobów wodnych na Świecie oraz stają się świadomymi mieszkańcami Ziemi to nasze cele. W programie umieściliśmy również te zajęcia, które kształtują równowagę i koordynację ruchową bo to one najbardziej pomagają w uważności i ćwiczeniu koncentracji.     Podczas warsztatów w tej grupie wiekowej stawiamy nacisk na wspólną pracę, umiejętność znajdowania rozwiązań oraz budowanie relacji opartych na współpracy. Na zajęciach sportowych uczymy zdrowej rywalizacji opertej na poszanowaniu osiągnięć kolegów oraz wspieraniu się.

____________________________________________________________

***

PROGRAM CAMPU

Przygotowaliśmy ramowy program dnia, który zaprojektowany jest tak, aby te wypełnione aktywnością wakacje były również okazją do swobodnego eksplorowania okolicy i poznawania się w grupie.

____________________________________________________________

***

WYŻYWIENIE: Dla Państwa dzieci zapewniamy pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Śniadanie to duży wybór pieczywa, wędlin i serów: ser żółty, twarożek, serki waniliowe, masło a także świeże warzywa: pomidor, ogórek, rzodkiewki, sałata. Dla chętnych jajka w postaci jajecznicy, jajek sadzonych lub na twardo. Do tego ciepłe mleko i płatki kukurydziane z suszonymi owocami. Herbata i kawa zbożowa, woda. Na obiad proponujemy to co dzieci lubią najbardziej: naleśniki z twarogiem i dżemem, placki ziemniaczane z gulaszem wołowym, warzywa z pary z kurzącą piersią, ruskie pierogi oraz oczywiście ryba: smażona i z pary. Kolacja to ciepła zupa warzywna i pieczywo z wędliną lub serem. Poza wyżywieniem - owoce i warzywa sezonowe, woda, herbaty.

____________________________________________________________

***

ZAKWATEROWANIE

____________________________________________________________

***

Rozpoczynamy ostatni etap sprzedaży obozów Do końca kwietnia obowiązuje CENA z rabatem 1770pln/osoba/7 dni CENA ZAWIERA:
  • 7 noclegów w nowych wyciszonych Domkach na sosnowych łóżkach lub w przyczepach kempingowych,
  • Pełne wyżywienie; 7 dni ( + owoce, warzywa, woda i herbata),
  • Szkolenie 5 dni x 4 godziny; Bodyboard / SUP / Surfing
  • Sprzęt /pianki neoprenowe, kamizelki, deski (Triboard, NSP, trenażer, pianki, batut),
  • Stała opieka pedagoga-wychowawcy oraz instruktorów sportowych,
  • Program ramowy - cały dzień wypełniony zajęciami, gry i konkursy z nagrodami,
  • Dostęp do Internetu / 24h,
CENA NIE ZAWIERA: dojazdu na Campus Akademii. Chałupy, kemping Ekolaguna. ubezpieczenia OC NNW

Our Main Teachers

Jeden z założycieli Akademii Surfingu, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Surfingu i wieloletni partner Fundacji Surfrider z siedzibą w Kaliforni. Przewodniczący i Fundator organizacji działającej na rzecz rozwoju surfingu wśród dzieci i młodzieży, Fundacji 5Live. Instruktor surf /surf skate / koordynacja ruchowa, instruktor level 1 i 2 ISA, ratownik WOPR, kierownik kolonii.

Program turnusu przygotowaliśmy bardzo starannie z myślą o tej wymagającej grupie wiekowej.

Związany z Akademią Surfingu od samego początku jej powstania. Koordynuje ćwiczenia związane z równowagą, prawidłową postawą oraz odpowiedzialny jest za przygotowanie adeptów do wysiłku fizycznego, tak aby zapobiec kontuzjom. Instruktor jogi i trener równowagi. Doświadczenie zdobywał w Indiach i Tajlandii. Masażysta, rehabilitant i dietetyk. Instruktor joga / surfing /surf skate / koordynacja ruchowa, instruktor level 1 ISA, ratownik WOPR.

Instruktor Kiteboardingu z międzynarodową licencją IKO oraz snowboardu. Dzięki pasji jaką darzy kiteboarding zwiedził sporą część świata. Uczył w wielu zakątkach globu min. Zanzibar, Wietnam, Mauritius, Wyspy Zielonego Przylądka, Tajwan, Egipt, Polska. Zanim zjedzą go rekiny na falach okalających jakąś tropikalną wyspę, będzie mógł podzielić się z Wami swoim wieloletnim doświadczeniem.

Price : 1770 PLN

Max Availability : 16

Difficulty : Intermediate

Location : Chałupy

Typology : Płatny

Question