7 dni

per person /
PLN

1770

Home Courses

Turnus dla dzieci 12-14 lat

Turnus dla dzieci 12-14 lat

Teacher

Category

Bodyboarding Pływanie rozwój mentalny Stand up padlle Surfing Yoga&Slack line

Course Attendees

Still no participant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Course Reviews

Still no reviews

TURNUS I - 08-15.07.2017r TURNUS II - 15-22.07.2017r TURNUS III - 12-19.08.2017r TURNUS IV - 19-26.08.2017r   W grupie 12-14 spotykamy się najczęściej z nieoszlifowanymi diamentami i robimy wszystko, aby wydobyć z dzieciaków to co w nich najlepsze. Wszystkie warsztaty oraz lekcje budują w Twoim dziecku poczucie, że potrafi więcej niż myśli, co daje mu dużo siły i pewności w kontaktach z równieśnikami. Surfing to przede wszystkim sztuka umysłu, przełamywanie własnego lęku i słabości. Ta rywalizacja z samym sobą dostarcza ogromnej satysfakcji i radości. Program szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne, podczas których dzieci zrozumieją zasady powstawania fali, działanie prądów przybrzeżnych, pływów, oraz świetnie ocenią potencjalne zagrożenia, które można spotkać w wodzie. Do programu włączyliśmy te elementy treningu mentalnego, nastawione na wyciąganie i kształtowanie mocnych stron adeptów. Uczymy tego, że każdy jest inny i dzięki temu w grupie możemy zdziałać tak wiele. Obozy w grupach 12-14 lat są jednymi z naszych ulubionych - to czas gdy dzieciaki otwierają się chętniej niż starsza młodzież i są bardziej nastawieni na rozwój osobisty niż najmłodsi adepci.  

____________________________________________________________

***

PROGRAM CAMPU Przygotowaliśmy ramowy program dnia, który zaprojektowany jest tak, aby te wypełnione aktywnością wakacje były również okazją do swobodnego eksplorowania okolicy i poznawania się w grupie. Dzieci w czasie wolnym również są pod naszą opieką i poruszają się po ściśle wyznaczonym terenie.

____________________________________________________________

***

WYŻYWIENIE: Dla Państwa dzieci zapewniamy pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Śniadanie to duży wybór pieczywa, wędlin i serów: ser żółty, twarożek, serki waniliowe, masło a także świeże warzywa: pomidor, ogórek, rzodkiewki, sałata. Dla chętnych jajka w postaci jajecznicy, jajek sadzonych lub na twardo. Do tego ciepłe mleko i płatki kukurydziane z suszonymi owocami. Herbata i kawa zbożowa, woda. Na obiad proponujemy to co dzieci lubią najbardziej: naleśniki z twarogiem i dżemem, placki ziemniaczane z gulaszem wołowym, warzywa z pary z kurzącą piersią, ruskie pierogi oraz oczywiście ryba: smażona i z pary. Kolacja to ciepła zupa warzywna i pieczywo z wędliną lub serem. Poza wyżywieniem - owoce i warzywa sezonowe, woda, herbaty.

____________________________________________________________

***

ZAKWATEROWANIE

____________________________________________________________

***

Otwieramy ostatni etap sprzedaży obozów LAST MINUTE CENA 1470pln/osoba/7 dni   CENA ZAWIERA:
  • 7 noclegów w nowych wyciszonych Domkach na sosnowych łóżkach lub w przyczepach kempingowych,
  • Pełne wyżywienie; 7 dni ( + owoce, warzywa, woda i herbata),
  • Szkolenie 5 dni x 4 godziny; Bodyboard / SUP / Surfing
  • Sprzęt /pianki neoprenowe, kamizelki, deski (Triboard, NSP, trenażer, pianki, batut),
  • Stała opieka pedagoga-wychowawcy oraz instruktorów sportowych,
  • Program ramowy - cały dzień wypełniony zajęciami, gry i konkursy z nagrodami,
  • Dostęp do Internetu / 24h,
CENA NIE ZAWIERA: dojazdu na Campus Akademii. Chałupy, kemping Ekolaguna. ubezpieczenia OC NNW

Our Main Teachers

Związany z Akademią Surfingu od samego początku jej powstania. Koordynuje ćwiczenia związane z równowagą, prawidłową postawą oraz odpowiedzialny jest za przygotowanie adeptów do wysiłku fizycznego, tak aby zapobiec kontuzjom. Instruktor jogi i trener równowagi. Doświadczenie zdobywał w Indiach i Tajlandii. Masażysta, rehabilitant i dietetyk. Instruktor joga / surfing /surf skate / koordynacja ruchowa, instruktor level 1 ISA, ratownik WOPR.

Obozy w grupach 12-14 lat są jednymi z naszych ulubionych - to czas gdy dzieciaki otwierają się chętniej niż starsza młodzież i są bardziej nastawieni na rozwój osobisty niż najmłodsi adepci.

Price : 1770 PLN

Max Availability : 18

Difficulty : Intermediate

Location : Chałupy

Typology : Płatny

Question