7 dni

per person /
PLN

1770

Home Courses

Turnus dla dzieci 7-11 lat

Turnus dla dzieci 7-11 lat

Teacher

Category

Pływanie rozwój mentalny Surfing Yoga&Slack line

Course Attendees

Still no participant

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Course Reviews

Still no reviews

TURNUS I - 24.06-01.07.2017r TURNUS II - 01.07 - 08.07.2017r TURNUS IV - 29.07-05.08.2017r TURNUS V - 05-12.08.2017r Dla naszych najmłodszych adeptów mamy świetny program który pomoże Twojemu dziecku uwierzyć w siebie oraz rozwinie umiejętności dające mu poczucie bezpieczeństwa w wodzie. Poprzez zabawę i kulturę surfingu, uczymy dzieci respektu do wody, świadomości zagrożeń, a potem pozwalamy im robić to co u nich najbardziej naturalne - świetnie się bawić. Jednak aby surfować bezpiecznie i czerpać z tego jak najwięcej radości potrzebna jest znajomość morza, oceanu i zasady pierwszeństwa na fali. Dlatego prócz nauki surfowania rozmawiamy i zastanawiamy się co może nam się przydarzyć na morzu w zależności od pogody i miejsca. Nasi adepci w wodzie podzieleni są zawsze na małe 4-5 osobowe grupy. Na każdą grupę przypada jeden instruktor sportowy. Instruktor jest zawsze ten sam dzięki temu doskonale poznaje każde dziecko i wie, jakie może postawić wymagania. Nieraz obserwowaliśmy ogromne zmiany dotyczące pewności siebie w wodzie - z dziecka obawiającego się wejść do wody na dziecko czerpiące mnóstwo siły i radości z przebywania w morzu i stawania na desce. Surfing zmniejsza barierę lęku dzięki temu, że ewentualny upadek nie więże się z bólem - jazda na desce kończąca się zawsze w wodzie pozwala zbudować mechanizm powtarzania ćwiczenia bez nieprzyjemnego upadku. Dlatego właśnie dzieci tak szybko i tak chętnie łapią bakcyla na ten sport.   Na każdy Camp przypada jeden wychowawca-pedagog. W tej grupie wiekowej praca z wychowawcą jest niezwykle ważna, ponieważ dla wielu dzieci jest to pierwszy samodzielny wyjazd bez rodziców. Dlatego wychowawca jest do dyspozycji adeptów i ich rodziców w większym zakresie, niż to się ma w przypadku turnusów dla starszych dzieci.  

____________________________________________________________

***

PROGRAM CAMPU

Ramowy program dnia zaprojektowany jest tak, aby każdy dzień w Akademii był wyjątkowy, dlatego jest tak dużo różnych atrakcji i zajęć: warsztaty plastyczne, gotowanie, ćwiczenia slackline, zawody sportowe z nagrodami. Najważniejsze jest, aby adepci czuli się szczęśliwi, bezpieczni i byli otoczeni przyjaciółmi.

____________________________________________________________

***

WYŻYWIENIE:

Dla Państwa dzieci zapewniamy pełne wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje. Śniadanie to duży wybór pieczywa, wędlin i serów: ser żółty, twarożek, serki waniliowe, masło a także świeże warzywa: pomidor, ogórek, rzodkiewki, sałata. Dla chętnych jajka w postaci jajecznicy, jajek sadzonych lub na twardo. Do tego ciepłe mleko i płatki kukurydziane z suszonymi owocami. Herbata i kawa zbożowa, woda. Na obiad proponujemy to co dzieci lubią najbardziej: naleśniki z twarogiem i dżemem, placki ziemniaczane z gulaszem wołowym, warzywa z pary z kurzącą piersią, ruskie pierogi oraz oczywiście ryba: smażona i z pary. Kolacja to ciepła zupa warzywna i pieczywo z wędliną lub serem. Poza wyżywieniem - owoce i warzywa sezonowe, woda, herbaty.

____________________________________________________________

***

ZAKWATEROWANIE

____________________________________________________________

***

Otwieramy ostatni etap sprzedaży obozów 2017. Do końca kwietnia CENA 1770pln/osoba/7 dni CENA ZAWIERA:
  • 7 noclegów w nowych wyciszonych Domkach na sosnowych łóżkach lub w przyczepach kempingowych,
  • Pełne wyżywienie; 7 dni ( + owoce, warzywa, woda i herbata),
  • Szkolenie 5 dni x 4 godziny; Bodyboard / SUP / Surfing
  • Sprzęt /pianki neoprenowe, kamizelki, deski (Triboard, NSP, trenażer, pianki, batut),
  • Stała opieka pedagoga-wychowawcy oraz instruktorów sportowych,
  • Program ramowy - cały dzień wypełniony zajęciami, gry i konkursy z nagrodami,
  • Dostęp do aneksu kuchennego z lodówką i wodą 24/h
  • Dostęp do Internetu / 24h,
CENA NIE ZAWIERA: dojazdu na Campus Akademii. Chałupy, kemping Ekolaguna. ubezpieczenia OC NNW

Our Main Teachers

Jeden z założycieli Akademii Surfingu, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Surfingu i wieloletni partner Fundacji Surfrider z siedzibą w Kaliforni. Przewodniczący i Fundator organizacji działającej na rzecz rozwoju surfingu wśród dzieci i młodzieży, Fundacji 5Live. Instruktor surf /surf skate / koordynacja ruchowa, instruktor level 1 i 2 ISA, ratownik WOPR, kierownik kolonii.

Związany z Akademią Surfingu od samego początku jej powstania. Koordynuje ćwiczenia związane z równowagą, prawidłową postawą oraz odpowiedzialny jest za przygotowanie adeptów do wysiłku fizycznego, tak aby zapobiec kontuzjom. Instruktor jogi i trener równowagi. Doświadczenie zdobywał w Indiach i Tajlandii. Masażysta, rehabilitant i dietetyk. Instruktor joga / surfing /surf skate / koordynacja ruchowa, instruktor level 1 ISA, ratownik WOPR.

Na każdy Camp przypada jeden wychowawca-pedagog. W tej grupie wiekowej praca z wychowawcą jest niezwykle ważna, ponieważ dla wielu dzieci jest to pierwszy samodzielny wyjazd bez rodziców.

Price : 1770 PLN

Max Availability : 12

Difficulty : Beginner

Location : Chałupy

Typology : Płatny

Question