festiwal

<a id="section2"></a>

Partnerzy Festiwalu – Letnia Akademia Surfingu


Fantastyczny festiwal. Bardzo dużo ciekawych atrakcji dla całej rodziny, darmowe lekcje surfingu, kite, deskorolki, Sup 🙂  oraz mnóstwo gier i zabaw z nagrodami

Lidia Piechota
Dziennikarka i prezenterka TV

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]

Setki uczestników w kolejnej edycji Letnia Akademia Surfingu i deskorolki

Setki osób wzięło udział w tegorocznej edycji Letnia Akademia surfingu i deskorolki, która odbyła się nad Bałtykiem. Może nie największy na świecie, za to z pewnością jeden z efektowniejszych po raz kolejny odbył się największy Festiwal surfingu i deskorolki.

Podczas tej edycji tylko w darmowych warsztatach i szkoleniach kite, Sup, surfing i deskorolki brało udział ponad 300 zarejestrowanych uczestników, których szkoliły zespoły najlepszych instruktorów szkół Kitepark, i Akademia Surfingu na sprzęcie sportowym Decathlon.

Wspaniała słoneczna pogoda, świetne warunki do surfingu a w tle gry i konkursy z nagrodami, prowadzone przez wspaniały zespół Radia Eska oraz partnerów Festiwalu Signal Iduna, Red Bull mobile, Żywiec Zdrój.

Tego roku patronem honorowym Akademii Surfingu był Burmistrz Władysławowa, Roman Kużel, a o bezpieczeństwo uczestników zadbał Gdański WOPR. Wydarzenia organizowane przez Akademie Surfingu od wielu lat cieszą się popularnością.

Pierwsze zawody surfingowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez zespół Macieja Krystosiaka odbyły się w 2009 roku i od tego czasu z sukcesami Akademia Surfingu wraz z Fundacją Surfingu 5Live poprzez zabawę i kulturę surfingu, uczy respektu do natury oraz bezpieczeństwa podczas aktywnego wypoczynku nad wodą.

Jak mówi Maciej Krystosiak Wicemistrz Polski oraz wieloletni promotor Surfingu, każdą kolejną edycją Akademii Surfingu, „zamierzamy łączyć ludzi – pozytywną energią i radością płynącą z surfingu”.

To inspiracja do zmiany stylu życia. Robimy to od wielu lat bo „Surfing łączy ludzi” Najlepsza w Letniej Akademii Surfingu jest dobra zabawa. Nikt nie mierzy tu czasu, nie ma żadnych ograniczeń.

Są za to muzyka, zabawa i dobre pływanie, są lekcje równowagi, koncentracji. Surfingu. Są także wyjątkowe czapki i tshierty, ale one służą bardziej za pamiątkę.

Festiwal nie kończy się na surfingu i deskorolce. Później odbywają się jeszcze energiczna impreza – oraz letnie kino z najlepszymi filmami sportów akcji. Akademia Surfingu jest liderem wydarzeń i szkoleń surfingu, tu uczą się gwiazdy filmowe, czołowi przedsiębiorcy i tysiące dzieci.

Największa szkoła w Polsce założona przez Mistrzów Surfingu i deskorolki jest partnerem międzynarodowych marek, programów radiowych, stacji telewizyjnych oraz partnerem Fundacji Surfingu.

#Surfingłączyludzi

więcej na www.akademiasurfingu.pl

[/text_block]

Zobacz jak dojechać – zaplanuj trasę dojazdu

Adres –  Chałupy 5, ul. Kaperska,  84-120

[custom_html][/custom_html]