Pływanie

Lekcja pływania poprawia pracę serca i układu krążenia, stymuluje układ nerwowy do poprawnego funkcjonowania. Ponad to ma znaczący wpływ na kręgosłup i stawy.

Pływanie, nurkowanie, surfowanie

Small

Grupy

100

CUSTOMERS

10

Lat

01. Doświadczenie i Bezpieczeństwo

Wiedza i Doświadczenie instruktorów prowadzących treningi dla dzieci to bezpieczeństwo zajęć. Treningi prowadzone są przez instruktorów pływania, ratowników WOPR oraz instruktorów surfingu. Na zajęciach łączymy naukę pływania oraz techniki pływania na desce surfingowej.

02. Pływanie + Surfing

Zajęcia pływania są połączone z nauką surfingu na płaskiej wodzie. Instruktorzy podczas zajęć pływania realizują program Akademi Surfingu i elementami surfingu, wykorzystując do treningu deski surfingowe i bodyboard.

03. Grupy

Podczas zajęć jeden instruktor pracuje maksymalnie z 7 dzieci w wieku szkolnym. Dzięki czemu możemy indywidualnie dobierać ćwiczenia i zabawy pływackie do poziomu zaawansowania dzieci. Grupy wiekowe dzieci na zajęciach pływania to 5-7 lat 8-10 lat 10-12 i 12-14 lat

ADRES PŁYWALNI: ul. Księcia Trojdena 2c, Warszawa, Ochota. Obiekt posiada garaż podziemny oraz miejsca parkingowe wokół basenu. Na terenie obiektu znajduje się: basen o długości 50 m posiadający 10 torów, basen o długości 25m posiadający 4 tory, idealny na potrzeby nauki pływania.

04. Jakość i Bezpieczeństwo

Prowadzimy zajęcia dla dzieci na każdym poziomie zaawansowania. Dzieci uczą się pływania i doskonalą swoje umiejętności z wykorzystaniem wielu ciekawych ćwiczeń oraz sprzętu do uprawiania surfingu na falach.