NASZA KADRA
Home

O nas

Maciej Krystosiak

Instruktor

Jeden z założycieli Akademii Surfingu, instruktor sportu i rekreacji, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Surfingu i wieloletni partner Fundacji Surfrider z siedzibą w Kaliforni. Przewodniczący i Fundator organizacji działającej na rzecz rozwoju surfingu wśród dzieci i młodzieży, Fundacji 5Live.

VIEW PROFILE

Konrad Lala Szymański

TEACHER

Konrad Lala Szymański, instruktor pływania, motoryki, windsurfingu i ogólnego treningu ruchowego (movement training). Do nauczania tak jak i do całego życia podchodzi holistycznie. Jego pasją jest ruch, odżywianie, ziołolecznictwo, permakultura, budownictwo, ogrodnictwo. Pływanie rozpoczął jako pięciolatek i tak przez większą część życia pływał zawodniczo pod okiem najlepszych trenerów w Polsce, zdobywając medale mistrzostw Polski. Jego pasja […]

VIEW PROFILE

Michał Pakuła

TEACHER

Instruktor Surfingu ISA level 1

VIEW PROFILE

Dominika Nelly Gudalewska

TEACHER

VIEW PROFILE

Kamil Lenny Rozwadowski

Instruktor

Pracę z dziećmi na obozach rozpoczął w roku 2015, ma duże doświadczenie. Lubi pracować w małych grupach i indywidualnie rozwijając osobiste predyspozycje każdego dziecka.

VIEW PROFILE

Anna Rozmus

Instruktor

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Fizjoterapeutka w Klinice Neurologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

VIEW PROFILE

Sylwia Szpigiel

Instruktor

Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Właścicielka firmy promującej zdrowy tryb życia Jumpstreet&Fit. Prowadzi również zajęcia fitness. Jest doradcą żywieniowym. Trener personalny, Master Personal Trainer, Licencjonowany instruktor BounceFit, Instruktor Jumping – Kar-Group.

VIEW PROFILE

Jonasz Kapituła

Instruktor

Instruktor jazdy na deskorolce, dzieci go uwielbiają, ma niesamowite podejście pedagogiczne i anielską cierpliwość. Uprawia skateboarding od kilkunastu lat, potrafi wykonać najtrudniejsze tricki. Zawsze pogodny i uśmiechnięty.

VIEW PROFILE