Home O nas

Poznaj Akademie

Poznaj Akademie

Akademia Surfingu i Deskorolki

celem Akademii jest realizacja profesjonalnych szkoleń pływania, ratownictwa wodnego i surfingu w oparciu o system ISA Development Programs. To jedyny, spójny i kompleksowy projekt szkoleń, posiadający własną metodologię, doświadczenie, sprzęt do całorocznych ćwiczeń i potwierdzoną skuteczność treningów, które dostosowane są do międzynarodowych standardów.

Przez 10 lat edukacja i profesjonalne doskonalenie zawodników stało się naszym głównym celem. Zawodnicy Akademii reprezentują Polskę na młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Kadrę szkolącą tworzą Mistrzowie Polski, których zadaniem jest rozwój i przygotowanie młodych talentów do zawodów surfingu i deskorolki podczas Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku.

Prowadzimy lekcje pływania i równowagi, bezpieczeństwa oraz skąd biorą się fale i jak działają pływy, a także lekcje surfingu, kiteboardingu i deskorolki.

Zobacz jak zyskać pewność siebie i udzielić pierwszej pomocy, a przy tym wszystkim zdrowo się odżywiać.

Kompleksowe programy łączące aktywność z wypoczynkiem, czas wolny z nauką, dlatego naszych adeptów dzielimy skrupulatnie według wieku, aby dopasować program jak najbardziej indywidualnie.