Anna Laskowska

KIEROWNIK

MESSAGE ME

3

COURSES

1

FOLLOWERS

0

RATING

Home Teachers

Anna Laskowska


Współzałożycielka Fundacji 5Live działającej na rzecz rozwoju i propagowania aktywności fizycznej wśród dzieci i ich rodzin. Pedagog, nauczyciel, trener TUS i doradca żywieniowy jest najlepszym łącznikiem pomiędzy dziećmi, a rodzicami.


Kierownik kolonii z uprawnieniami MEN i wychowawca dzieci najmłodszych 7-12 lat. Prowadzi warsztaty Surf Master Chef oraz Trening Umiejętności Społecznych.


Poza sezonem Ania współpracuje ze szkołami i jest koordynatorem zajęć dla dzieci oraz wielu eventów skierowanych głównie do dzieci oraz do rodzin. Prowadzi TUS i warsztaty kulinarne z zakresu zdrowego żywienia dzieci oraz odżywiania w sporcie. Prowadzi swojego bloga, pisze artykuły oraz jest autorką poradników.


Jeśli chcecie dowiedzieć się jak przebiega typowy dzień na Campusie, macie pytania dotyczące organizacji pobytu dziecka lub chcielibyście wziąć udział w jednych z warsztatów jakie prowadzi Ania -  to dzwońcie do niej śmiało! W ciągu roku pracuje w Warszawie. W sezonie jest koordynatorem Campu Wild Wild Kids.

Any review founded
COURSE
PRICE

Turnus dla dzieci 14-16 lat

PLN 1770

VIEW

Turnus dla dzieci 12-14 lat

PLN 1770

VIEW

Turnus dla dzieci 7-11 lat

PLN 1770

VIEW

Mail : campwildwildkids@gmail.com

Phone : +48796199333

Contact Me