Maciej Dobrowolski

INSTRUKTOR

MESSAGE ME

3

COURSES

1

FOLLOWERS

0

RATING

Home Teachers

Maciej Dobrowolski

Jammy jest związany z Akademią Surfingu od samego początku jej powstania, a praca z dziećmi napełnia go wielkim szczęściem. Na turnusach koordynuje ćwiczenia związane z równowagą, prawidłową postawą oraz odpowiedzialny jest za przygotowanie adeptów do wysiłku fizycznego, tak aby zapobiec kontuzjom.
Instruktor jogi i trener równowagi. Doświadczenie zdobywał w Indiach i Tajlandii. Jego specjalizacją jest masaż klasyczny, rehabilitacja i dietetyka. Praktykę rozpoczął w 1999 roku, kursy instruktorskie ukończył w 2008 roku w Polsce i Bangalor (Indie). Uczył w Wielkiej Brytanii oraz Tajlandii.
Poza sezonem prowadzi warsztaty świadomego i leczniczego oddechu oraz jest trenerem Jogi. Możliwie jak najczęściej podróżuje po świecie szukając inspirujących ludzi i fascynujących miejsc.
Jeśli macie pytania dotyczące przygotowania fizycznego dzieci na nasz obóz, zajęć jogi czy związku przebytych kontuzji i ich wpływu na motorykę oraz możliwości uprawiania surfingu - na wszystkie tego typu wątpliwości odpowie Jammy.
Any review founded
COURSE
PRICE

Turnus dla dzieci 14-16 lat

PLN 1770

VIEW

Turnus dla dzieci 12-14 lat

PLN 1770

VIEW

Turnus dla dzieci 7-11 lat

PLN 1770

VIEW

Mail : fundacja5live@gmail.com

Web : www.facebook.com/akademia.surfingu

Contact Me