Maciej Krystosiak

INSTRUKTOR

MESSAGE ME

2

COURSES

0

FOLLOWERS

0

RATING

Home Teachers

Maciej Krystosiak

Jeden z założycieli Akademii Surfingu, instruktor sportu i rekreacji, Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Surfingu i wieloletni partner Fundacji Surfrider z siedzibą w Kaliforni. Przewodniczący i Fundator organizacji działającej na rzecz rozwoju surfingu wśród dzieci i młodzieży, Fundacji 5Live.
Do jego podopiecznych zaliczają się gwiazdy filmowe, czołowi przedsiębiorcy i tysiące osób z całego świata. Jest autorem programów sportowych i gościem stacji Telewizyjnych i radiowych jako ekspert z zakresu surfingu i sportów wodnych.
W Akademii Surfingu Maciej jest wychowawcą dzieci z turnusu 12-14 i 14-16 lat oraz kierownikiem wyszkolenia. Szkoli dzieci w trzech językach i skupia się na swojej własnej metodologii pomagając dzieciom osiągnąć najlepsze możliwe efekty.
Poza sezonem w Polsce Maciej prowadzi szkolenia surfingowe na całym świecie. Możecie z nim jechać na wyjazdy indywidualne i rodzinne aby cieszyć się pływaniem na fali okrągły rok. Maciej poświęca też długie tygodnie na własny rozwój w formie warsztatów i szkoleń sportowych oraz zdobywania kwalifikacji instruktorskich.
Jeśli macie pytania w jakikolwiek sposób związane z surfingiem - piszcie do niego!
Any followers founded
Any review founded
COURSE
PRICE

Turnus dla dzieci 14-16 lat

PLN 1770

VIEW

Turnus dla dzieci 7-11 lat

PLN 1770

VIEW

Mail : maciekrystosiak@gmail.com

Phone : +48 501 252 511

Web : www.facebook.com/surfround

Contact Me