OFERTA

KIM JESTEŚMY

Akademia Surfingu to klub sportowy został założony w 2006r. przez Mistrzów Polski w surfingu oraz pedagogów. Głównym celem działań Klubu jest realizacja profesjonalnego szkolenia w oparciu o program Akademi Surfingu. Program realizowany jest na czterech uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.


Motoryka / Bezpieczeństwo / Zdrowe Żywienie / Outdoor Edukacja 

Spójny i kompleksowy program, posiadający własną metodologię, doświadczenie, sprzęt do całorocznych ćwiczeń i potwierdzoną skuteczność zajęć, które dostosowane są do międzynarodowych standardów edukacyjnych i sportowych. Właśnie dlatego Akademia zyskuje tak dużą popularność (15.320 odwiedzin na Stadionie Narodowym). 

Jako organizator turystyki kwalifikowanej i aktywnej oraz szkoleń z zakresu outdoor edukacji i surfingu prowadzimy innowacyjne programy sportowe, zielonej szkoły i zielonej rekreacji, gdzie nie ma miejsca na masowe atrakcje z cyfrową rozrywką.

Nasza licencja: 

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego o numerze 1845 oraz ubezpieczenie Signal Iduna. 

FLAGOWE OBOZY

OBOZY I SZKOLENIA DLA DZIECI

Ponad 2 tysięcy dzieci i młodzieży każdego roku uczestnicy w szkoleniach 
Dołącz do nas

Odbierz 10% Rabatu

KURSY / SZKOLENIA

światowej klasy zajęcia dla dzieci

Warsztaty prowadzone przez wykwalifikowanych ratowników oraz pedagogów.  
Rezerwacja
Ratownik

Warsztaty Ratownictwo wodne

Warsztaty z ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy na otwartym morzu, realizowane w celu zwiększenia świadomość zagrożeń i umiejętności zareagowania w sytuacjach kryzysowych. 
Rezerwacja
TUS

Trening umiejętności 

warsztaty umiejętności, z których uczestnicy wyniosą cenne wartości takie jak: asertywność, umiejętność efektywnej pracy w grupie i pewność siebie.

Oferta szkoleń

Spójny i kompleksowy program, unikalna metodologia, doświadczenie, sprzęt do całorocznych ćwiczeń i potwierdzoną skuteczność zajęć, które dostosowane są do międzynarodowych standardów edukacyjnych i sportowych.

opinie dzieci i rodziców

Co mówią o nas 

Dlaczego 90% osób poleca nasze obozy?

KONTAKT

REZERWACJE

ADRES ul. Przasnyska 6/1
01-756 Warszawa
FUNDACJA 5LIVE
NIP 5252681893