AKADEMIA SURFINGU I  DESKOROLKI

Nasz zespół pracuje dla Ciebie

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

O AKADEMII


Działająca od dekady Akademia Surfingu stawia sobie za cel edukację i rozwój sportowy. 

Tworzy  spójny i kompleksowy program, posiada własną metodologię, doświadczenie, sprzęt do całorocznych ćwiczeń i potwierdzoną skuteczność zajęć, które dostosowane są do międzynarodowych standardów. 

O nas

Organizacja posiada liczne certyfikaty, ubezpieczenia oraz wyszkoloną kadrę ratowników WOPR i licencjonowanych trenerów ISA oraz aktualnych Mistrzów Polski. Program realizowany jest na czterech uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie. 

Motoryka / Bezpieczeństwo / Ekologia / Sport    

Największą dumą Akademii są obozy sportowe dla dzieci i młodzieży w bazie Akademii w Jastarni. Innowacyjny program edukacji w terenie i zabawy w naturze, Camp nastawiony na zdobywanie wiedzy i umiejętności podczas zajęć w plenerze, ale również rozwój zaufania w grupie, poszukiwanie rozwiązań, nauka bezpieczeństwa i rozwijanie talentów. 

Program bazujący na wzmocnieniu równowagi i motoryki łączący wyprawy z elementami ekologii i oceanografii oparte o Outdoor Education. Podstawą programową są zajęcia sportowe w niewymagającym rywalizacji środowisku, gry, szkolenia sportowe, surfing, deskorolka, sup, surf skate oraz z motoryki prowadzone na świeżym powietrzu z ratownikami WOPR i doświadczonymi treneram i pedagogami. Zajęcia w parku linowym, wyprawy do lasu, zadania z wykorzystaniem lin, ścianki wspinaczkowej. 

ADRES ul. Przasnyska 6/1
01-756 Warszawa
FUNDACJA 5LIVE
NIP 5252681893